logo

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích, které mají atmosféru – přijď si zasportovat, zažít adrenalin nebo jen odpočinout, užít západ slunce, okoštovat vínko, prostě udělej si VŠEDNÍ den tím NEVŠEDNÍM.

21525
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21525,theme-stockholm,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_slide_with_content,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Title Image

JETSURF KURZY

Sezóna: květen – září ve vypsaných termínech

 

Diváci: s každým objednaným kurzem může přijít 1 osoba jako divák zdarma, další dospělé osoby hradí vstupné 100Kč, děti zdarma

 

Rezervace: pouze online – zkus se ozvat kdykoliv, pár volných míst se většinou najde v každém termínu

 

Délka: dle vybraného typu kurzu, z toho vždy cca 15min instruktáž a 45min jízdy

 

Lokalita: Soukromá pískovna Valtice – Jižní Morava. V případě navigace zvolte Waze, jelikož Google Maps vás povede nesjízdnou lesní cestou.
Na následujícím odkazu posíláme důležité informace k prvnímu kurzu. Čtěte pozorně!
INFO ZDE: https://www.jetsurf-academy.cz/…em/
Doporučujeme jet podle Waze na adresu Race Arena Valtice – pozor navigace Google Maps často vede nesjízdnou lesní cestou:
– když přijedete od BŘECLAVI, dejte se VE VALTICÍCH TĚSNĚ PŘED BENZINOU DOLEVA
– pokud přijedete od MIKULOVA, zabočte VE VALTICÍCH TĚSNĚ ZA BENZINOU DOPRAVA
Rozhodně nezabočujte u železničních kolejí, to je špatná cesta.
Projedete mezi rodinnými domy dolů, u kamenného sklípku na TÉČKU doleva a po asfaltové cestě mezi poli cca 3km, až uvidíte značku zákaz vjezdu nákladních vozidel, dejte se VLEVO na prašnou cestu lemovanou alejí kaštanů, kde uvidíte již první jezero vpravo s bójkami, tam ale neodbočujte a pokračujte na další jezero vlevo, které je asi o 100m dál a zde nahoře u dřevěné chalupy zaparkujte. Prosíme, přijeďte alespoň o 15 min dříve, ať se převlečete, odstartujeme včas a neokrádáte se o super jízdu.
Máme pro Vás zdarma k zapůjčení dámské, pánské, dětské neopreny i helmy – sebou stačí tedy pouze plavky a ručník.
V případě dotazů volejte na +420603484320.

POZOR: není zde možná návštěva bez předchozí rezervace jízdy v Jetsurf Academy a nesmí sem velcí, malí ani prostřední pejsci. Jezero je určené pouze pro sportovní účely, není zde tedy ani možné koupání. V areálu je k dispozici bar, proto předem děkujeme, že vlastní občerstvení ponecháte doma 😊

 

Co s sebou: Plavky / boardshorts, ručník, žabky, opalovací krém

 

Půjčíme vám: JETSURF, záchranná vesta, helma, neopren / máš-li vlastní, vezmi s sebou

 

Jazyk: perfektní čeština a perfektní angličtina

 

Další informace:

JETSURF je určen pro osoby od 8 do 100 let s váhou do 120 kg.
V kurzu na 1 hodinu není možné střídání více osob, ve vícehodinových kurzech je možné střídání osob dle počtu hodin.

 

JETSURF KURZ 1 HODINA

Cena: 2 490,- Kč/110 Euro

 

JETSURF KURZ 2 HODINY

Cena: 3 990,- Kč/170 Euro

 

JETSURF KURZ 3 HODINY

Cena: 5 490,- Kč/235 Euro

 

JETSURF KURZ 10 HODIN

Cena: 16 990,- Kč/720 Euro

 

Dvou a tříhodinový kurz JETSURFINGU v prostředí soukromé pískovny ve Valticích je možno rozdělit na jednotlivé hodiny v rámci jednoho dne, pořádně zatrénovat a strávit tak příjemný den u vody.

 

MÁME JEN TY NEJLEPŠÍ REFERENCE:

Vojta Dyk s kapelou Vojta Dyk Band (zpěvák, herec), Tomáš Kraus (Mistr světa ve skikrosu), Libor Podmol (Xgames gold medailist), Honza Brabec (10x Czech MX a SX Champion), František Máca (FMX World Champion), Eva Perkausová (moderátorka TV NOVA), Klaudia Medlová (snowboard), Annet Charitonová (zpěvačka, bloggerka)