logo

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích, které mají atmosféru – přijď si zasportovat, zažít adrenalin nebo jen odpočinout, užít západ slunce, okoštovat vínko, prostě udělej si VŠEDNÍ den tím NEVŠEDNÍM.

21435
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21435,theme-stockholm,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_slide_with_content,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Title Image

KONTAKT

JETSURF ACADEMY / KURZY / JETSURF TRIPS

TEAMBUILDINGY / DÁRKOVÉ VOUCHERY

PRODEJ JETSURFŮ / JETSURF RENT

 

— Lokalita —

Soukromá pískovna ve Valticích / Jižní Morava 

Lokalita: Soukromá pískovna Valtice – Jižní Morava. V případě navigace zvolte Waze, jelikož Google Maps vás povede nesjízdnou lesní cestou.
Na následujícím odkazu posíláme důležité informace k prvnímu kurzu. Čtěte pozorně!
INFO ZDE: https://www.jetsurf-academy.cz/…em/
Doporučujeme jet podle Waze na adresu Race Arena Valtice – pozor navigace Google Maps často vede nesjízdnou lesní cestou:
– když přijedete od BŘECLAVI, dejte se VE VALTICÍCH TĚSNĚ PŘED BENZINOU DOLEVA
– pokud přijedete od MIKULOVA, zabočte VE VALTICÍCH TĚSNĚ ZA BENZINOU DOPRAVA
Rozhodně nezabočujte u železničních kolejí, to je špatná cesta.
Projedete mezi rodinnými domy dolů, u kamenného sklípku na TÉČKU doleva a po asfaltové cestě mezi poli cca 3km, až uvidíte značku zákaz vjezdu nákladních vozidel, dejte se VLEVO na prašnou cestu lemovanou alejí kaštanů, kde uvidíte již první jezero vpravo s bójkami, tam ale neodbočujte a pokračujte na další jezero vlevo, které je asi o 100m dál a zde nahoře u dřevěné chalupy zaparkujte. Prosíme, přijeďte alespoň o 15 min dříve, ať se převlečete, odstartujeme včas a neokrádáte se o super jízdu.
Máme pro Vás zdarma k zapůjčení dámské, pánské, dětské neopreny i helmy – sebou stačí tedy pouze plavky a ručník.
V případě dotazů volejte na +420603484320.

POZOR: není zde možná návštěva bez předchozí rezervace jízdy v Jetsurf Academy a nesmí sem velcí, malí ani prostřední pejsci. Jezero je určené pouze pro sportovní účely, není zde tedy ani možné koupání. V areálu je k dispozici bar, proto předem děkujeme, že vlastní občerstvení ponecháte doma 😊

 

Martina LUKSCHEIDER
mobil: +420 603 484 320
email: info@jetsurf-academy.cz

CHCEŠ NA JETSURF?!

Pokud máš nějaký dotaz nebo si chceš domluvit teambuilding či pujčení JETSURFU, tak se nám neváhej ozvat. Svou lekci si objednej přímo online v sekci TERMÍNY a dárkové vouchery nakupuješ přímo v sekci DÁRKOVÉ VOUCHERY!

    Jméno a příjmení*

    Email*

    Předmět

    Zpráva*