logo

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích, které mají atmosféru – přijď si zasportovat, zažít adrenalin nebo jen odpočinout, užít západ slunce, okoštovat vínko, prostě udělej si VŠEDNÍ den tím NEVŠEDNÍM.

21532
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21532,theme-stockholm,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_slide_with_content,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Title Image

JETSURF RENT

Plánuješ dovolenou s kamarády nebo na jachtě? Děsíš se, co budeš dělat na rodinné dovolené po postavení povinného hradu z písku? Nebaví Tě nudné válení se na pláži a chceš si své dny volna opravdu užít na MAX?

 

Půjč si JETSURF!!!

 

Pronajímáme JETSURFY na dovolenou v ČR i zahraničí. Doba pronájmu od 1-15 dní. V případě zájmu se ozvi co nejdříve, počet jetsurfů je omezený a zájem v sezóně značný!

 

Podmínkou zapůjčení jetsurfu je absolvování min. 2hodinového kurzu Jetsurf Academy (v hodnotě 3 990 Kč). Během této doby Vám bude kromě vlastní jízdy vysvětlena základní údržba. Jako záloha při převzetí jetsurfu slouží 50 000 Kč (nebo ekvivalent v Euro), kterou Vám při zpětném předání nepoškozeného boardu vrátíme.

Vyzvednutí / vrácení jetsurfu probíhá po domluvě buď v Brně či Valticích / Jižní Morava.

 

Ceník:

PÁ-NE         10 000 Kč

TÝDEN        20 000 Kč

10 DNÍ        25 000 Kč

14 DNÍ        30 000 Kč

 

V ceně pronájmu je také stojan, magnet, obal a základní sada nářadí.

V ceně pronájmu není helma, vesta, neopreny, kanystr, benzín, pronájem za využití vodních ploch, ani pojištění či zajištění povolení jízdy na těchto plochách.Jetsurf může využívat pouze člověk, který si jej zapůjčil plus max 1 další proškolená osoba, jinak se sami vystavujete riziku nefunkčního boardu.

JETSURF SALE

Prodáváme jetsurf modely Race a Titanium 2020 a 2021

  • Různé barvy: oranžová, tyrkysová / teal grey, žlutá, černý carbon.
  • Ojeté i téměř nové.
  • Akademické i po soukromých osobách.
  • S cestovním obalem, nářadím, stojanem, nabíječkou, ploutvemi a technickým průkazem.
  • Vždy ve vynikajícím stavu, po profesionálním servise vzorně připravené na novou sezónu!