logo

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích, které mají atmosféru – přijď si zasportovat, zažít adrenalin nebo jen odpočinout, užít západ slunce, okoštovat vínko, prostě udělej si VŠEDNÍ den tím NEVŠEDNÍM.

21532
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21532,theme-stockholm,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_slide_with_content,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Title Image

NEJVĚTŠÍ PŮJČOVNA JETSURFŮ NA SVĚTĚ

Jsme největší půjčovna JETSURFŮ NA SVĚTĚ! Půjčíme Ti jetsurfy v létě, zimě, na dovolenou, trénink i závody.

Disponujeme všemi nejnovějšími jetsurf modely 2022-2024: Race, Titanium, Cruiser, Adventure, Adventure Plus, Electric, Jetsurf Ski (stojka s demontovatelnými řídítky a jetsurf 2v1). Rádi vám k prknu poskytneme také vesty, helmy a oleje. A  na dovolenou v ČR i zahraničí. Doba pronájmu od 1-15 dní. V případě zájmu se ozvi co nejdříve, počet jetsurfů je omezený a zájem v sezóně značný!

 

Podmínkou zapůjčení jetsurfu je absolvování min. 2hodinového kurzu Jetsurf Academy (v hodnotě 3 990 Kč). Během této doby Vám bude kromě vlastní jízdy vysvětlena základní údržba. Jako záloha při převzetí jetsurfu slouží 50 000 Kč (nebo ekvivalent v Euro), kterou Vám při zpětném předání nepoškozeného boardu vrátíme.

Vyzvednutí / vrácení jetsurfu probíhá po domluvě buď v Brně či Valticích / Jižní Morava.

 

Ceník:

PÁ-NE         10 000 Kč

TÝDEN        20 000 Kč

10 DNÍ        25 000 Kč

14 DNÍ        30 000 Kč

V ceně pronájmu je také stojan, magnet, obal a základní sada nářadí.

V ceně pronájmu není helma, vesta, neopreny, kanystr, benzín, olej (ale jsme schopni poskytnout), pronájem za využití vodních ploch, ani pojištění či zajištění povolení jízdy na těchto plochách.Jetsurf může využívat pouze člověk, který si jej zapůjčil plus max 1 další proškolená osoba, jinak se sami vystavujete riziku nefunkčního boardu.

PRODEJ JETSURFŮ

PRODÁVÁME JETSURF MODELY:

  • VŠECHNY NOVÉ JETSURF MODELY včetně novinky JETSURF SKI 2024 – ke každému jetsurfu zaškolení / 1 den s námi na akademii, kde naučíme jezdit vás i vaše blízké, předvedeme údržbu, nabíjení atd.
  • JETÉ: Race 2021 – 2023, Titanium 2023, Adventure plus 2023, Cruiser 2023
  • Veškeré naše jetsurfy byly zakoupené u výrobce MSR Engines, s.r.o., s velkými i malým technickým průkazem a jasným původem! Pozor na nejasný původ některých jetsufů z Bazoše, může se jednat o kradené zboží.
  • Jetsurfy dodáváme s cestovním obalem, kolečky, nářadím, stojanem, nabíječkou, ploutvemi a technickým průkazem.
  • Naše stroje jsou vždy ve vynikajícím stavu, po profesionálním servise vzorně připravené na vaši jízdu!

POPTEJTE NÁS A ZAŠLEME NABÍDKU AKTUÁLNÍCH NOVÝCH I JETÝCH JETSURFŮ.