logo

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích, které mají atmosféru – přijď si zasportovat, zažít adrenalin nebo jen odpočinout, užít západ slunce, okoštovat vínko, prostě udělej si VŠEDNÍ den tím NEVŠEDNÍM.

90
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-90,theme-stockholm,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_slide_with_content,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Title Image

O NÁS

JETSURF je v surfové prkno se zabudovaným motorem dosahující rychlosti až 60 km/h při váze pouhých 17 kg. Nepotřebuješ žádné vlny, ale surfuješ – pod nohami máš board, který řídíš jen náklony svého těla a přidáváním plynu rukou!

 

JETSURF ACADEMY – kurzy JETSURFINGU ve Valticích na Jižní Moravě, které mají atmosféru – přijď vyzkoušet NOVÝ SPORT a udělej si VŠEDNÍ DEN tím NEVŠEDNÍM. Zkušení instruktoři s licencí se přizpůsobí pokročilosti a přáním zákazníka. Učili jsme teenagery, kandidátky na Miss i profesionální sportovce – vše nás BAVÍ a je to znát! Kapacita je omezená, ať dodržíme vždy TOP KVALITU, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP a SKVĚLÝ SERVIS!

 

Nabízíme také pronájmy jetsurfů, dárkové vouchery, individuální tréninky a originální teambuildingy, na které vaši zaměstnanci nezapomenou!